31 december 2020 - 14:40 - Marokko
De rechtbank van Sefrou heeft een nachtbewaker in het gelijk gesteld nadat hij een winkeleigenaar voor de rechter heeft gesleept. De handelaar moet de bewaker 400 dirham betalen voor het niet nakomen van een mondelinge afspraak.
De mannen hadden afgesproken dat de nachtbewaker voor 20 dirham zijn winkel in de gaten zou houden. Deze overeenkomst werd in 2018 afgesloten tussen de bewaker en een groep winkeliers uit de buurt.
De andere winkeliers hielden zich aan de afspraak en hebben namens de nachtbewaker een verklaring afgelegd. Zij zeiden dat de beklaagde ook hiermee had ingestemd. Die ontkende dat er een dergelijk overeenkomst bestond.
De winkeleigenaar kon tijdens de rechtszaak het tegendeel echter niet bewijzen. Hij werd schuldig bevonden en moet van de rechter een bedrag van 400 dirham aan de nachtbewaker betalen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk