Man opgepakt voor moord op gendarme in Tanger
Een man van rond de twintig jaar is dinsdag door een politiepatrouille in Tanger gearresteerd op verdenking van de moord op een gendarme.
- Marokko
Een man die begin vorige week in Tanger een gendarme met opzet had aangereden toen die hem wilde tegenhouden voor een snelheidsovertreding, is gearresteerd.
Het dodelijk incident vond dinsdag bij het dorpje Sidi Kankouch tussen Tanger en Ksar Sghir plaats. De gendarme moest met een mobiele flitser hardrijders stoppen.
De bestuurder van de auto weigerde echter te stoppen en reed de gendarme aan alvorens vluchtmisdrijf te plegen. Hij werd volgens Goud gearresteerd.
Het blad bericht dat de verdachte "Taztoz" wordt genoemd en een bekende is van de justitie. Hij was kortgeleden uit de gevangenis gekomen na een celstraf te hebben uitgezeten voor het gebruik van een vuurwapen.
Lees meer
Een man van rond de twintig jaar is dinsdag door een politiepatrouille in Tanger gearresteerd op verdenking van de moord op een gendarme.
De politie in Rabat heeft donderdag een verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw in de Marokkaanse hoofdstad.
Een man is in voorlopige hechtenis genomen nadat hij een gesprek met een verantwoordelijke van de Marokkaanse koninklijke gendarmerie had gefilmd.
In de wijk Bni Makada in het noord-Marokkaanse Tanger is deze week een recidivist gearresteerd voor moord.
Een Franse pedofiel die vorige week op heterdaad was betrapt in Tanger, verscheen afgelopen weekend voor de rechter die zijn inhechtenisneming heeft bevolen.