20 februari 2018 - 15:20 - Marokko
Marokko is erg ambitieus. Na een 2,62% daling van het aantal verkeersdoden in 2017 streeft de regering ernaar het aantal doden op de wegen te halveren tegen 2026.
Premier Saâdeddine El Othmani maakte dat bekend tijdens een toespraak ter gelegenheid van de nationale dag van de verkeersveiligheid. De bewindsman stelde dat dankzij de getroffen veiligheidsmaatregelen vorig jaar 94 levens werden bespaard.
"Deze maatregelen moeten automatisch en direct zijn en een onderdeel worden van de opvoeding", verklaarde El Othmani, eraan toevoegend dat zijn regering ernaar streeft het aantal verkeersdoden tegen 2021 met 25% te verminderen.
Vorige week verklaarde minister Mohamed Najib Boulif van vervoer al dat het een haalbaar doelstelling was als er genoeg bewustmakingscampagnes worden georganiseerd en de wegradars worden gemoderniseerd.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht