Zoeken

Marokko: man verkleed als vrouw opgepakt na veroorzaken ongeval

2 januari 2019 - 14:50 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In de nacht van maandag op dinsdag heeft de politie in Marrakech een man opgepakt die zich als vrouw had verkleed en een ongeval had veroorzaakt.

Volgens Kech24 gaat het om een verpleger die zich als vrouw had verkleed om Nieuwjaar te vieren. Hij droeg een blauwe kleed en een pruik.

Het ongeval gebeurde voor een postkantoor op de Avenue Hassan II. De verpleger raakte een wandelaar met zijn auto. Het slachtoffer werd in een ernstige toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.

Beelden van het ongeval en van de verklede verpleger die door de politie werd meegenomen, werden massaal op internet gedeeld.

Lees meer

Trein ontspoord in Casablanca (video)

Een trein is vrijdag ontspoord na een botsing met een andere trein in Casablanca. Het ongeval gebeurde rond 01:40 uur ’s nachts tijdens manoeuvres.

Travestiet Marrakech: politieverantwoordelijken gestraft

Meerdere politieverantwoordelijken in Marrakech zijn door de baas van de DGSN gestraft nadat de identiteitsgegevens van een travestiet die op 1 januari na een verkeersongeval...

Marokko: vrachtwagen knalt tegen politievoertuig in Casablanca

Een vrachtwagen is donderdagochtend op volle snelheid tegen een voertuig van de politie gereden in Casablanca.

Jonge Marokkaan komt om bij vreselijk ongeval in Spanje

Een 21-jarige Marokkaan is deze dinsdag in Teruel in het noorden van Spanje omgekomen bij een zwaar verkeersongeval met een vrachtwagen.

Marokko: twee doden en veertien gewonden bij zwaar ongeval in Fez (foto’s)

Bij een zwaar verkeersongeval in Oulad Tayeb bij Fez zijn zaterdagochtend twee mensen omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team