Zoeken

Trein ontspoord in Casablanca (video)

5 januari 2019 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een trein is vrijdag ontspoord na een botsing met een andere trein in Casablanca. Het ongeval gebeurde rond 01:40 uur ’s nachts tijdens manoeuvres.

Volgens spoorwegmaatschappij ONCF vielen er geen slachtoffers bij het ongeval. Wel zorgde het treinongeluk voor veel materiële schade.

Het ongeval heeft geen gevolgen gehad op het treinverkeer. Voorbijgangers filmden het ongeval vroeg in de ochtend en deelden de beelden op internet.

In Marokko is het treinongeluk van Bouknadel nog vers in de geheugens. Een trein tussen Rabat en Kenitra ontspoorde toen. Daarbij vielen 7 doden en 125 gewonden.

Lees meer

Ontsporing trein: Mohammed VI betaalt begrafeniskosten slachtoffers

Koning Mohammed VI heeft besloten om persoonlijk de begrafeniskosten te betalen van de slachtoffers van het treinongeluk dat dinsdagochtend bij Bouknadel gebeurde.

Marokko: onbekenden gooien boomstam op HSL-spoor

Onbekende hebben geprobeerd een HSL trein te laten ontsporen door een boomstam op de sporen te gooien in de regio van Moulay Bousselham.

Foto’s ontsporing trein in Marokko

Bij de ontsporing van een trein nabij Bouknadel op enkele kilometers van Salé in Marokko, zijn dinsdagochtend minstens zes doden en zeventig gewonden gevallen.

Marokko: trein botst tegen van snelweg geraakte vrachtwagen (video)

In de regio van Bouskoura werd zondag een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen geregistreerd.

Treinongeval Marokko: slachtofferaantal loopt op, 7 doden en 125 gewonden

Het aantal slachtoffers van het treinongeluk in de regio van Salé is toegenomen. Bij het ongeval vielen 7 doden volgens de procureur des konings.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team