15 februari 2020 - 12:30 - Marokko
De voorzitter van de vereniging van wekelijkse markten in Temsia, in de regio van Agadir, is begin deze week door de koninklijke gendarmerie gearresteerd na een klacht van zijn schoondochter.
Volgens plaatselijke media beschuldigt de vrouw van zijn zoon hem van chantage. Hij zou haar hebben bedreigd met de publicatie van intieme foto’s van haar op internet.
Onderzoek toonde aan dat de man foto’s in zijn bezit had van de vrouw en haar minnaar tijdens een feestje. Later werd ook aangetoond dat de minnaar in werkelijkheid door de schoonvader was omgekocht om de foto’s voor hem te maken.
De man wilde op die manier een einde maken aan het huwelijk van zijn zoon en diens overspelige vrouw. Hij werd gearresteerd en in bewaring gesteld. Het onderzoek is nog aan de gang.
Lees meer
Een getrouwde vrouw, haar minnaar en twee medeplichtigen zijn eerder deze week door de procureur-generaal in Rabat gehoord.
Een Bahreinse journalist zou na zijn ontmoeting met een jonge Marokkaanse vrouw in oktober vorig jaar, het slachtoffer zijn geweest van chantage.
Een overspelige vrouw uit Agadir heeft in een poging om een zwangerschap te rechtvaardigen, aangifte gedaan tegen haar minnaar.
Een overspelig koppel is erin geslaagd om elkaar te bezoeken in de regio van Tiznit, dit ondanks de noodtoestand die in het hele land van kracht is.
Een overspelig koppel is door de rechtbank van eerste aanleg in Tiznit tot een gevangenisstraf en een boete veroordeeld voor het onderhouden van een buitenechtelijke relatie en...
De seksuele handelingen van een honderdtal mannen uit het Midden-Oosten zijn door een jonge Marokkaanse afkomstig uit Oued Zem en haar twee broers op internet gepubliceerd.
Twee verdachten zijn eerder deze week door de Koninklijke gendarmerie gearresteerd voor de moord op een jonge vrouw in Sebt El Guerdane, in de regio van Taroudant.
Een man met psychische problemen heeft eerder deze week in de regio van Khouribga zijn moeder vermoord en haar lichaam verbrand.
De rechtbank van eerste aanleg in Rabat heeft begin deze week een bedelaarster tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de uitbuiting van haar minderjarige zoon voor...
Een getrouwde vrouw is afgelopen zaterdag via een raam gevlucht in een poging om niet met haar minnaar te worden betrapt in Martil.