Man die vrouw op straat in Inezgane mishandelde veroordeeld
De man die in maart zijn vrouw op klaarlichte dag op straat had mishandeld in Inezgane, is vrijdag tot anderhalf jaar gevangenisstraf en een boete van 500 dirham veroordeeld.
- Marokko
Een video van een leerkracht die een leerlinge in een klaslokaal in een school in Marokko beledigt en mishandelt werd in de afgelopen uren massaal gedeeld op social media.
In het filmpje van een tiental seconden ziet men het tienermeisje, zittend, terwijl de leerkracht met veel geweld aan haar haren trekt en haar een harde klap geeft.
Op social media worden de beelden als "schokkend en schandalig" beschouwd. Veel mensen vragen de opening van een onderzoek en de onmiddellijke schorsing van de leerkracht.
Volgens Alyaoum24 vond het incident kortgeleden in de Imam Malik middelbare school in Khouribga plaats.
Lees meer
De man die in maart zijn vrouw op klaarlichte dag op straat had mishandeld in Inezgane, is vrijdag tot anderhalf jaar gevangenisstraf en een boete van 500 dirham veroordeeld.
De leerkracht die werd gefilmd terwijl hij een leerlinge in een middelbare school in Khouribga beledigde en mishandelde, is door de politie gearresteerd.
In Marokko is er ophef ontstaan na de publicatie van een video waarin te zien is hoe een schooljongen de auto van zijn leerkracht wast.
Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse politie, heeft zaterdag de eigenaar van een motorbakfiets ontvangen die door een agent was beledigd.
De regionale directie van het ministerie van Onderwijs in Kelaat Sraghna heeft gereageerd op de schokkende beelden van het gewelddadig gedrag van een leerkracht tegen twee...