27 juli 2015 - 22:00 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van een door Interpol gezochte Marokkaanse Nederlander. Houssine Ait S. is één van de hoofdverdachten van de Amsterdamse onderwereldoorlog.
Volgens de DGSN werd de 34-jarige crimineel gearresteerd toen hij via de haven Tanger-Med Marokko probeerde binnen te komen met valse papieren uit een land van Centraal-Amerika.
Bij huiszoekingen in zijn woningen in Marrakech vond de politie 34 merkhorloges, 10 telefoons, twee tablets, fotomateriaal, tien Nederlandse, Franse en Marokkaanse paspoorten, 178.500 dirham en 700 euro.
In Nederland wordt Houssine Ait S. verdacht van poging tot moord en mishandeling. Zijn naam wordt onder meer genoemd in de gewelddadige liquidatie van de Antilliaanse topcrimineel Gwenette Martha die met meer dan tachtig kogels werd omgebracht.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht