Koning Mohammed VI pardonneert 1446 gevangenen voor Troonfeest
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het Troonfeest, dat elk jaar op 30 juni in Marokko wordt gevierd, gratie verleend aan 1446 mensen.
- Marokko
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van Eid ul-Fitr, feest van het einde van de Ramadan dat vandaag, woensdag 5 juni, in Marokko wordt gevierd, gratie verleend aan 755 mensen.
Volgens een verklaring van het ministerie van Justitie werden 576 begunstigden vastgehouden. Een gedetineerde mag de gevangenis onmiddellijk verlaten.
Van 554 gevangen werd tevens de straf verlaagd en twee doodstraffen werden in levenslange straffen omgezet.
Ook zagen volgens de afdeling, 19 gevangenen hun levenslange straf omgezet in een tijdelijke straf.
Van 59 mensen die werden veroordeeld maar vrijgelaten werd de gevangenisstraf kwijtgescholden. Vijf van hen zullen wel hun boete moeten betalen. Van 120 begunstigden werd de boete kwijtgescholden.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het Troonfeest, dat elk jaar op 30 juni in Marokko wordt gevierd, gratie verleend aan 1446 mensen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de 66e verjaardag van de Revolutie van de Koning en het Volk en het Feest van de Jeugd, gratie verleend aan 705 mensen in Marokko.
Ter gelegenheid van het Troonfeest dat vandaag in Marokko wordt gevierd, heeft Koning Mohammed VI zijn gratie verleend aan 4764 mensen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van Eid Al Mawlid an-Nabi gratie verleend aan 792 mensen. Mawlid an-Nabi wordt deze dinsdag in Marokko gevierd.
Koning Mohammed VI heeft zoals elk jaar ter gelegenheid van Eid ul-Adha in Marokko zijn gratie verleend. Dit jaar werden 350 mensen gepardonneerd.