24 juni 2019 - 16:00 - Marokko
Spoorwegmaatschappij ONCF had het beloofd. De jongeman die zijn leven had geriskeerd door op het spoor te blijven tot de trein op nog maar enkele meters was, werd gearresteerd.
Een video van de halsbrekende uitdaging was enkele dagen geleden op sociale media gedeeld en had voor veel verontwaardiging gezorgd in Marokko.
Volgens een verklaring van de DGSN werd de jongeman en de vriend de hem filmde afgelopen donderdag in Meknes gearresteerd en aangeklaagd voor het verstoren van het treinverkeer en het in gevaar brengen van treinpassagiers.
De politie had onmiddellijk na de verspreiding van de beelden van de uitdaging een onderzoek gestart om de twee jongens te identificeren. De verdachten zijn 20 en 27 jaar oud en werden beiden in voorlopige hechtenis genomen op bevel van het parket.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs