Marokko: meisje verminkt omdat ze geen seks wil
Een 17-jarig meisje is een tiental dagen geleden door haar 24-jarige vriendje met een mes verminkt omdat ze geen seksuele relatie met hem wilde. De twintiger werd gearresteerd.
24 juni 2019 - 16:00 - Marokko
Spoorwegmaatschappij ONCF had het beloofd. De jongeman die zijn leven had geriskeerd door op het spoor te blijven tot de trein op nog maar enkele meters was, werd gearresteerd.
Een video van de halsbrekende uitdaging was enkele dagen geleden op sociale media gedeeld en had voor veel verontwaardiging gezorgd in Marokko.
Volgens een verklaring van de DGSN werd de jongeman en de vriend de hem filmde afgelopen donderdag in Meknes gearresteerd en aangeklaagd voor het verstoren van het treinverkeer en het in gevaar brengen van treinpassagiers.
De politie had onmiddellijk na de verspreiding van de beelden van de uitdaging een onderzoek gestart om de twee jongens te identificeren. De verdachten zijn 20 en 27 jaar oud en werden beiden in voorlopige hechtenis genomen op bevel van het parket.
Lees meer
Een 17-jarig meisje is een tiental dagen geleden door haar 24-jarige vriendje met een mes verminkt omdat ze geen seksuele relatie met hem wilde. De twintiger werd gearresteerd.
Een man is in Casablanca door de politie gearresteerd nadat een video op internet was verschenen waarin te zien was hoe hij zijn vrouw op straat mishandelde.
Een 28-jarige man is woensdag door de politie in het Marokkaanse Zaio gearresteerd voor het verspreiden van haatdragende en beledigende inhoud op internet.
Een jongeman is eerder deze week voor de rechter in Casablanca verschenen voor de moord op zijn grootmoeder in Douar Lamallem Abdellah in de wijk Al Ouafa.
Vijf verdachten zijn afgelopen vrijdag door de politie in Tanger gearresteerd voor hun deelname aan een overval op een geldtransport.