25 juli 2021 - 11:20 - Wereld
De ambassadeurs van Marokko en Israël in Wenen hebben samen een cederboom uit het Atlasgebergte geplant om de vriendschap en vrede tussen beide landen te bezegelen.
De boom werd in de tuin van de ambassade van Israël geplant. Dat gebeurde in navolging op de normalisatie van de betrekkingen tussen Marokko en Israël op 10 december 2020.
Lees ook: Nasser Bourita uitgenodigd voor officieel bezoek aan Israël
Ezzedine Farhan, ambassadeur van Marokko in Oostenrijk, en zijn Israëlische ambtgenoot, Mordechai Rodgold, hebben met het planten van een "vriendschapsceder", het herstel van de diplomatieke betrekkingen willen vieren.
Sinds de heropening van de Marokkaanse grenzen hebben tientallen, zowel Marokkaanse als Israëlische bedrijven, hun economische transacties uitgebreid en besloten om nieuwe zakelijke kansen te verkennen.
Vanaf deze zondag zijn er tevens directe lijnvluchten beschikbaar tussen Marokko en Israël. Een eerste toestel van Israir wordt vandaag in Marrakech verwacht met een groep Israëlische toeristen.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval