18 maart 2019 - 19:20 - Marokko
De Marokkaanse autoriteiten hebben een neutraal standpunt ingenomen met betrekking tot de protesten die momenteel het buurland Algerije opschudden.
Het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zalen stelt dat het koninkrijk zich niet met de situatie in Algerije zal bemoeien en daar ook geen verklaringen over zal maken.
De reactie van de autoriteiten volgt op de publicatie van meerdere artikelen in Frankrijk en Algerije waarin Marokko van inmenging wordt beschuldigd.
De afdeling van Nasser Bourita stelt verrast te zijn door de valse informatie die door Algerijnse en Franse media werd verspreid. Marokko heeft nooit in de media op de situatie gereageerd. Er zijn ook geen contacten met Parijs of andere Europese landen over deze zaak.
Het ministerie herinnert eraan dat de Marokkaanse overheid geschiktere middelen heeft om haar standpunt bekend te maken en dat ook altijd en zonder enige vrees heeft gedaan.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees