Marokko : dieven breken in in politiekantoor
Twee inbrekers zijn een politiekantoor in Kenitra binnengedrongen om computers en motorfietsen te stelen.
- Marokko
Hakim Benchamach, voorzitter van het Marokkaans parlement en leider van de PAM-partij, heeft bij zijn terugkeer van vakantie ontdekt dat er in zijn huis in Rabat was ingebroken.
Gerechtelijke bronnen hebben de inbraak bevestigd. In het huis van Benchamach werden volgens de justitie waardevolle familiejuwelen gestolen.
De politicus was op vakantie in het noord-Marokkaanse Al Hoceima en ontdekte de diefstal pas bij zijn terugkeer op zondag 25 augustus.
Een onderzoek werd ingesteld en het huis van de parlementsvoorzitter werd doorzocht om eventuele bewijzen en vingerafdrukken te verzamelen.
De inbrekers zouden een sleutel hebben gehad en het huis in de wijk Souissi goed kennen. Dat bericht Le360.
Lees meer
Twee inbrekers zijn een politiekantoor in Kenitra binnengedrongen om computers en motorfietsen te stelen.
Drie jonge inbrekers van Marokkaanse afkomst zijn eerder deze week door een rechtbank in Palma de Mallorca tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld.
Hakim Benchamach, secretaris generaal van de PAM partij in Marokko, heeft tijdens een meeting van het politbureau van zijn partij laten weten dat hij doodsbedreigingen heeft...
Twee verdachten die in Meknes het huis van een in Zwitserland gevestigde Marokkaan hadden overvallen, zijn door de rechtbank tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Een inbraak in het huis van een koppel in de gemeente Ouardana in de provincie Driouch, is afgelopen maandag heel slecht afgelopen.