Marokko: 5 jaar celstraf voor inbraak in huis wereld-Marokkaan
Twee verdachten die in Meknes het huis van een in Zwitserland gevestigde Marokkaan hadden overvallen, zijn door de rechtbank tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
3 augustus 2019 - 17:10 - Marokko
Een inbraak in het huis van een koppel in de gemeente Ouardana in de provincie Driouch, is afgelopen maandag heel slecht afgelopen.
Volgens Le360 werd het koppel op brutale wijze om het leven gebracht door de inbrekers.
De daders vluchtten vervolgens weg met meerdere waardevolle spullen. De politie wist hen echter in een recordtijd te identificeren.
Twee van de daders zijn de directe buren van de slachtoffers. Beiden werden door de koninklijke gendarmerie van Ibn Tayeb gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Bewijzen die op de moordscene werden gevonden tonen aan dat nog meer verdachten bij de dubbele moord betrokken zijn. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Twee verdachten die in Meknes het huis van een in Zwitserland gevestigde Marokkaan hadden overvallen, zijn door de rechtbank tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Bij een zwaar verkeersongeval op maandag is in de provincie El Jadida in Marokko een heel gezin om het leven gekomen.
Vijf verdachten tussen 28 en 36 jaar oud zijn in de nacht van zaterdag op zondag door de politie in El Jadida gearresteerd voor een gewelddadige diefstal.
Een man heeft afgelopen vrijdag in het noord-Marokkaanse Tanger zijn eigen vrouw doodgestoken. De twee kinderen van het koppel waren aanwezig.
De politie van Sidi Bernoussi in Casablanca heeft een getrouwd koppel gearresteerd voor oplichting. De twee verkochten valse werkcontracten voor het buitenland.