Marokko: stijging belastinginkomsten alcohol
In Marokko zullen de belastinginkomsten van alcoholische dranken volgend jaar sterk stijgen. Dat blijkt uit de ontwerp-begrotingswet van de overheid voor 2019.
25 september 2018 - 14:00 - Economie
Volgend jaar wordt een daling van de prijzen van hotels in Marokko verwacht. Dat blijkt uit een nieuw onderzoek.
Volgens het rapport "Industry forecast 2019" van het Nederlands adviesbureau BCD Travel zullen de hotelprijzen in het koninkrijk volgend jaar met 2% dalen.
Naast Marokko zullen de prijzen ook in Ethiopië dalen. In de rest van Afrika zullen de prijzen van hotels met maximaal 3% toenemen.
Sommige landen zoals India verwachten daarentegen een belangrijke stijging van 6 tot 8% van de hotelprijzen.
Lees meer
In Marokko zullen de belastinginkomsten van alcoholische dranken volgend jaar sterk stijgen. Dat blijkt uit de ontwerp-begrotingswet van de overheid voor 2019.
De Wereldbank heeft haar voorspellingen voor de economische groei van Marokko voor het jaar 2019 naar omhoog herzien.
Ryanair, die vandaag te kampen heeft met een belangrijke staking van piloten, heeft nieuwe vluchten naar Marokko aangekondigd.
Ryanair blijft nieuwe lijndiensten naar Marokko aankondigen voor de volgende zomerperiode. Deze keer bericht de luchtvaartmaatschappij over de opening van een vlucht naar...
De low-cost luchtvaartmaatschappij Ryanair heeft de openingen van meerdere nieuwe lijndiensten naar Marokko aangekondigd.