Zoeken

Marokko: gijzeling en moord in Jerada

21 februari 2019 - 20:00 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De politie heeft woensdag in Jerada een man gearresteerd voor de moord op een persoon met wie hij in conflict was over een geldbedrag.

Volgens een verklaring van de DGSN hield de 33-jarige verdachte het slachtoffer een tijdje gegijzeld en vastgebonden. Hij folterde hem en stak hem herhaaldelijk met een mes. Het slachtoffer overleefde niet.

Zowel de dader als het slachtoffer zijn bekenden van de justitie. Het slachtoffer had een geldbedrag van zijn moordenaar geleend om illegaal naar Europa te emigreren.

De dader werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.

Lees meer

Marokko: man vermoord voor parkeerplaats

Tanger werd in de nacht van vrijdag op zaterdag opgeschrikt door een nieuwe moord. Een parkeerbewaker werd vermoord na een ruzie over een parkeerplaats.

Marokko: arrestatie voor moord op vrouw met schaar

De politie in Rabat heeft donderdag een verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw in de Marokkaanse hoofdstad.

Marokko: Egyptenaar opgepakt voor moord in Tanger

De politie in Tanger heeft vrijdag in samenwerking met de politie in Casablanca, een Egyptische man gearresteerd op verdenking van moord.

Marokko: moord voor meisjes in Tetouan

Twee verdachten zijn afgelopen vrijdag door de politie in Tanger gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een moord.

Marokko: man opgepakt voor gijzelen en ketenen dochter

In het Marokkaanse Missour werd vorige week een 15-jarige meisje ontdekt dat met ijzeren ketens was vastgebonden. Onderzoek toonde aan dat haar vader haar gegijzeld hield.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team