12 maart 2019 - 13:40 - Marokko
Tanger werd in de nacht van vrijdag op zaterdag opgeschrikt door een nieuwe moord. Een parkeerbewaker werd vermoord na een ruzie over een parkeerplaats.
Het slachtoffer had ruzie met één van zijn collega’s voor een parkeerplaats nabij de zeedijk La Playa in de noord-Marokkaanse stad. De ruzie liep uit tot een handgemeen. Het slachtoffer overleefde niet.
Volgens Alyaoum24 overleed het slachtoffer ter plekke. De dader, die El Fassi wordt genoemd, werd door de politie gearresteerd en bekende de feiten.
Lees meer
Een 18-jarige tiener is enkele dagen geleden in Casablanca doodgestoken tijdens een ruzie over een parkeerplaats.
Een 40-jarige man is afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Beni Mellal op gruwelijke wijze vermoord voor een pakje sigaretten.
Agenten van de koninklijke gendarmerie hebben afgelopen zaterdag in Kelaat Sraghna het lichaam van een man ontdekt. De man zou door zijn eigen kinderen zijn vermoord.
Een jongeman is afgelopen zondag in de regio van Al Hoceima na een banale ruzie met een steen doodgeslagen.
In de regio van Khenifra in Marokko is een man vermoord nadat hij werd betrapt terwijl hij een kip probeerde te stelen.
Een imam is afgelopen weekend in een moskee in Agadir waar hij werkte vermoord. De dader zou psychische stoornissen hebben.
De stad Tanger wenst een publieke tuin om te bouwen in een grote parkeerplaats. Het besluit van de autoriteiten zorgde voor enkele protestacties in de noord-Marokkaanse stad.
Een wereld-Marokkaan die terug in Marokko was komen wonen is zondag door een jongeman met een steen doodgeslagen in Kelaat Sraghna.
Twee verdachten zijn afgelopen vrijdag door de politie in Tanger gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een moord.
Een 34-jarige man is in Nador aan zijn verwondingen overleden na in brand te zijn gestoken tijdens een ruzie.