Marokko: gezochte crimineel en schoonzoon na jaren opgepakt in Tanger
Een gezochte crimineel werd eind vorige week samen met zijn schoonzoon door de politie in het noord-Marokkaanse Tanger gearresteerd.
3 september 2019 - 15:40 - Marokko
Een door Interpol gezochte Fransman van Turkse afkomst is afgelopen vrijdag door de Marokkaanse politie bij de grensovergang van Sebta gearresteerd.
Frankrijk had via Interpol een internationaal arrestatiebevel tegen de verdachte uitgevaardigd voor zijn vermeende deelname aan een drugssmokkel.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de 27-jarige verdachte sinds 29 juli gezocht. Wat hij in Marokko kwam doen is niet bekend.
De twintiger werd in voorlopige hechtenis genomen in afwachting van zijn uitlevering aan Frankrijk.
Lees meer
Een gezochte crimineel werd eind vorige week samen met zijn schoonzoon door de politie in het noord-Marokkaanse Tanger gearresteerd.
Een 33-jarige Senegalese man is zondagavond op vraag van Interpol door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
Een door Interpol gezochte Amerikaan is door de Marokkaanse politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
De politie heeft maandag in Tanger een 41-jarige Franse Algerijn gearresteerd op vraag van de Franse autoriteiten.
Een Tunesiër tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is woensdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.