Door Interpol gezochte Tunesiër in Marokko gearresteerd
Een Tunesiër tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is woensdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
31 augustus 2019 - 11:50 - Marokko
Een door Interpol gezochte Amerikaan is door de Marokkaanse politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
Persagentschap MAP bericht dat de Verenigde Arabische Emiraten via Interpol een internationaal arrestatiebevel tegen de Amerikaan hadden uitgevaardigd.
De man wordt verdacht van het vervalsen van officiële documenten. Hij kwam woensdag op een vlucht vanuit Egypte in Marokko aan.
Wat de 59-jarige verdachte in Marokko kwam doen is niet bekend. Het parket heeft zijn voorlopige inhechtenisneming bevolen en een uitleveringsprocedure gestart.
Lees meer
Een Tunesiër tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is woensdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
Een 33-jarige Senegalese man is zondagavond op vraag van Interpol door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
Een Fransman tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is eind vorige week in Marokko gearresteerd.
Een Amerikaan die door zijn land werd gezocht voor zijn vermeende betrokkenheid bij de mishandeling van een minderjarige, is in Marokko gearresteerd volgens een verklaring van...
Een Amerikaanse vrouw tegen wie Interpol meerdere internationale arrestatiebevelen had uitgegeven, werd afgelopen vrijdag op de Marrakech Menara luchthaven gearresteerd.