Zoeken

Marokko: Franse oplichter door Interpol opgepakt in Marrakech

22 augustus 2018 - 11:53 - Marokko

Geschreven door Said A.

Gilles Bénichou, een Fransman die in zijn land bij verstek tot 5 jaar gevangenisstraf en een boete van 100.000 euro was veroordeeld, is vorige week in Marrakech gearresteerd.

Volgens Paris Match was via Interpol een internationaal arrestatiebevel uitgevaardigd tegen de 53-jarige verdachte voor zijn deelname aan een grote corruptiezaak.

Bénichou zou hebben samengewerkt met Michel Neyret en woonde al enkele maanden in Marokko. Hij werd gelokaliseerd doordat hij met zijn Israëlische paspoort een visum had aangevraagd voor de Verenigde Staten.

Het blad meent te weten dat de verdachte heeft ingestemd met een uitlevering aan Frankrijk in plaats van zijn celstraf in Marokko uit te zitten.

Lees meer

Marokko: gezochte Franse crimineel opgepakt

Een door Interpol gezochte Fransman van Turkse afkomst is afgelopen vrijdag door de Marokkaanse politie bij de grensovergang van Sebta gearresteerd.

Door Interpol gezochte Fransman in Marokko gearresteerd

Een Fransman is door de politie in het Marokkaanse Essaouira gearresteerd op vraag van de Franse autoriteiten.

Door Interpol gezochte Fransman in Marokko aangehouden

Een Fransman tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is deze week door de politie in Marokko gearresteerd.

Frans-Algerijnse voortvluchtige in Marrakech opgepakt

Een Frans-Algerijnse voortvluchtige die door Frankrijk werd gezocht, is donderdagnamiddag in Marrakech gearresteerd.

Franse crimineel op vraag van Interpol in Marrakech gearresteerd

De politie heeft in Marrakech een Fransman gearresteerd tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd voor het witwassen van geld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team