Duitse diplomaat pleit voor betere samenwerking Marokko Algerije
De ambassadeur van Duitsland in Rabat heeft Marokko en Algerije opgeroepen om hun betrekkingen te verbeteren en samen te werken aan een sterke Maghreb Unie.
- Marokko
Een Franse diplomaat die een relatie onderhield met een Marokkaanse homoseksueel heeft bij de politie in Marrakech aangifte gedaan van intimidatie en chantage.
Volgens Akhbarona hadden de twee elkaar op internet leren kennen. De diplomaat vestigde zich enkele maanden na hun ontmoeting in Marokko.
Het koppel ontmoette elkaar regelmatig in de villa van de diplomaat in Marrakech. De diplomaat probeerde heel die tijd zijn identiteit geheim te houden voor zijn "vriendje". Toch kwam de jongeman erachter dat hij een relatie had met een Franse diplomaat die getrouwd was.
Om het nog wat ingewikkelder te maken had de jongeman interesse in de vrouw van de diplomaat. Toen hij hem om haar contactgegevens vroeg weigerde de diplomaat en kregen de twee ruzie.
De jonge Marokkaan besloot zich te wreken door intieme foto’s van de diplomaat op sociale media te delen. De diplomaat werkte uiteindelijk mee, maar de intimidatie en bedreigingen stopten niet waarop hij besloot om aangifte te doen.
Lees meer
De ambassadeur van Duitsland in Rabat heeft Marokko en Algerije opgeroepen om hun betrekkingen te verbeteren en samen te werken aan een sterke Maghreb Unie.
Een Marokkaanse diplomaat die op de ambassade van Marokko in Brussel werkt, is het middelpunt van een seksschandaal in België.
Donia, een 40-jarige Marokkaanse, is jarenlang de slavin geweest van een Frans Marokkaans koppel in Parijs. Donia vertelt haar verhaal in een theaterstuk in het vrouwenhuis van...
In Marrakech zijn twee restaurants op het Djemaa El Fna plein door de autoriteiten gesloten wegens de seksuele intimidatie van een minderjarige Franse toeriste.
Patrick Bruel, bekende Franse zanger, wordt in zijn land verdacht exhibitionisme en seksuele intimidatie. Drie vrouwen hebben aangifte tegen hem gedaan.