18 september 2014 - 23:51 - Marokko
Twee derde flitspalen die in Marokko zijn geïnstalleerd blijken helemaal niet te werken. Minister Aziz Rebbah van Vervoer en Infrastructuur kwam met die onthulling in een interview met Akhbar Al Yaoum.
In Marokko staan er 150 vaste flitspalen, maar slechts 55 daarvan functioneren echt. 80 flitsers zijn in onderhoud en 15 zijn gewoonweg onherstelbaar.
Oorzaak hiervan is dat de flitspalen ruime tijd voor de inwerkingtreding van de nieuwe verkeersregels werden geïnstalleerd door de toenmalige minister van Vervoer Karim Ghellab. De palen werden jarenlang niet gebruikt of onderhouden. Een deel werd ook vernield door onbekenden.
Minister Aziz Rebbah belooft de installatie van 200 nieuwe flitspalen tegen medio 2015 en de reparatie van een aantal oude palen.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor