29 januari 2020 - 14:20 - Marokko
De export van agrofood producten vanuit Marokko kende een uitzonderlijke groei tussen 2010 en 2018, van 29,3 naar 57,7 miljard dirham.
In acht jaar tijd verdubbelde de export van landbouwproducten voor menselijke consumptie bijna, met een stijging van 91 procent. De sector is tevens goed voor 21 procent van alle export van Marokko.
De beste prestatie werd tijdens de periode 2018-2019 geboekt met een exportvolume van 3,1 miljoen ton, wat een groei vertegenwoordigt van 9 procent. Dat bericht Morocco Foodex, organisatie voor de controle en coördinatie van de export.
Deze cijfers werden na de algemene vergadering van de organisatie vrijgegeven. De vergadering vond plaats in de aanwezigheid van minister Aziz Akhannouch van Landbouw en Visserij, Fouad Brini, voorzitter van het agentschap TMSA, vertegenwoordigers van de douane, exporteurs en landbouwprofessionals.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie