Zoeken

Marokko: 500 kilo drugs onderschept voor kust Tanger

22 maart 2019 - 15:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse Koninklijke Marine heeft donderdag voor de kust van Tanger 500 kilo cannabis in beslag genomen.

Persagentschap MAP vernam van militaire bronnen dat een patrouille rond 5 uur ’s ochtends een motorbootje opmerkten en de achtervolging inzetten.

De inzittende van de boot zetten tijdens de achtervolging 590 kilo drugs overboord. De marine geeft geen details over het aantal inzittenden en hun arrestatie.

Vorige week waren al drie Spanjaarden voor de kust van Mdiq gearresteerd. De verdachten probeerden toen de boot van de marine te rammen. In het vaartuig werden 30 jerrycans met 900 liter brandstof gevonden. Over een drugsvangst werd niets gemeld.

Lees meer

Marokko: 875 kilo cannabis in beslag genomen in Zagora

De politie heeft eerder deze week in de regio van Zagora honderden kilos cannabis onderschept. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Marokko: 11 ton drugs onderschept in het zuiden

Douaniers hebben in Guerguerate, in het zuiden van Marokko, een vrachtwagen met bijna 12 ton drugs onderschept.

Marokko: achtervolging tussen helikopter koninklijke marine en boot

De Marokkaanse koninklijke marine heeft maandag de achtervolging met een helikopter ingezet om een boot met drugs te stoppen.

Drugssmokkel verijdeld in noorden van Marokko, drie Spanjaarden gearresteerd

Bij een nieuwe antidrugsactie van de koninklijke marine in het noorden van Marokko zijn eerder deze week drie Spanjaarden gearresteerd.

Marokko: douane nam vorig jaar 19,2 ton cannabis in beslag

De Marokkaanse douane heeft zijn activiteitenrapport voor het jaar 2018 gepubliceerd. Daaruit blijkt dat vorig jaar 19,2 ton cannabis in beslag werd genomen in het land, tegen...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team