Zoeken

Marokko: 280 kilo drugs in dozen fruitsap gevonden

13 maart 2018 - 11:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De Marokkaanse douane heeft vorige week een onverwachtste drugsvondst gedaan in een lading fruitsap in de haven van Casablanca.

In een verklaring laten de havenautoriteiten weten dat 240 kilo cannabis werd ontdekt in 720 dozen met 12 pakken fruitsap bestemd voor de export.

De pakken drugs waren in plastic en aluminiumfolie ingepakt en zorgvuldig verstopt in de pakken fruitsap van een lokaal merk.

Om het gewichtsverschil te compenseren waren de dozen gevuld met zand.

Lees meer

Ruim 650 kilo drugs onderschept in Guerguerat

De douane en de politie hebben tijdens een gezamenlijke actie ruim 650 kilo drugs onderschept bij de grensovergang van Guerguerat, in het zuiden van Marokko.

Man probeert Marokko te verlaten met drugs in briwats

De politie en de douane hebben donderdag in de haven van Tanger stad een verrassende ontdekking gedaan: 10 kilo hasj in briwats!

Ramadan: 4,5 ton bedorven voedsel vernietigd in Tanger-Tetouan-Al Hoceima

In de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima werd in de tien eerste dagen van de maand Ramadan ruim 4,5 ton bedorven voedsel in beslag genomen.

850 kilo drugs onderschept bij tolpoortjes Kenitra

Bij de tolpoorten van Kenitra op de snelweg tussen Tanger en Rabat heeft de douane begin deze week 850 kilo drugs onderschept.

Casablanca: 320 miljoen dirham aan drugs vernietigd

De autoriteiten in Casablanca hebben eerder deze week voor 320 miljoen dirham aan in beslag genomen drugs laten vernietigen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team