4 april 2019 , 14:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Spelers van de voetbalclub CAY Berrechid hebben de blunder van hun carrière begaan. Na een doelpunt te hebben gescoord namen ze de tijd om een selfie te nemen. Maar de scheidsrechter wachtte niet op hun terugkeer.
Het ging niet om amateurvoetbal of een tweede divisie wedstrijd maar een duel in het Botola 1 kampioenschap! Terwijl de spelers van CAY Berrechid hun selfie namen greep MCO zijn kans om een penalty te krijgen en deze te scoren.
De wedstrijd eindigde als gevolg op een gelijkspel, wat voor Berrechid een verlies van twee punten in het Botola kampioenschap betekent.
Redouane Jiyed, scheidsrechter, stelt de regels van de FIFA te hebben gevolgd. Een wedstrijd kan hernemen zodra zeven spelers van elk team op het veld aanwezig zijn. En er waren er negen van Club Athletic Youssoufia Berrechid toen hij floot.
Zware kritiek op Marokko: de sociale tol van de Afrika Cup
Royal Air Maroc lanceert negen nieuwe routes
Afrika Cup: elk team krijgt eigen vijfsterrenhotel, Marokko breekt met traditie
Schaduw ’Groot-Marokko’ jaagt Spanje angst aan
Koning Mohammed VI bouwt nieuwe Royal Mansour in Tanger
Aardverschuivingen na noodweer, kustweg Tetouan-Al Hoceima geblokkeerd
Zware kritiek op Marokko: de sociale tol van de Afrika Cup
Afrika Cup: elk team krijgt eigen vijfsterrenhotel, Marokko breekt met traditie
Arab Cup: Marokko kent finale-tegenstander, Saoedi-Arabië uitgeschakeld
Marokko lanceert plan voor "gezamenlijke voetbalcompetitie" Afrika-Europa
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"