22 april 2019 - 13:00 - Sport
Sofiane Boufal heeft opnieuw een staaltje van zijn talent getoond tijdens een Spaanse Liga wedstrijd tegen Girona.
De Marokkaanse international scoorde zaterdag het winnende doelpunt voor Celta Vigo, die de wedstrijd met 2-1 won. Hij was ook belangrijk met een assist die tot het eerste doelpunt leidde.
Boufal heeft slechts drie doelpunten met de Spaanse club gescoord sinds zijn vertrek van Southampton. Hij werd desondanks verkozen tot beste dribbelaar van het Spaans kampioenschap, nog voor Lionel Messi volgens de Spaanse krant Marca.
Vermeldenswaardig is dat Boufal onlangs zijn terugkeer bij de Atlas Leeuwen maakte en dat hij naar verwachting door bondscoach Hervé Renard zal worden opgeroepen voor de Afrika Cup 2019 in Egypte.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika