Marokko: doden en gewonde bij instorting huis
Bij de instorting van een huis in Douar Houadif in de regio van Khemisset zijn zaterdagavond twee mensen omgekomen.
14 november 2018 - 12:40 - Marokko
Bij de instorting van een kolenmijn bij Ras Asfor in de regio van Jerada zijn dinsdag drie mensen om het leven gekomen.
In een tiental dagen tijd kwamen vijf mensen om bij mijninstortingen in de regio. Volgens bronnen van TelQuel raakten gisteren ook drie mensen gewond.
Volgens de Wali van de regio Oriental werd dezelfde dag een spoedmeeting gehouden. De verantwoordelijke meldt tevens dat de drie gewonden naar het ziekenhuis van Oujda werden gebracht.
Een onderzoek werd gestart op bevel van justitie. Een coöperatieve vereniging bezit een vergunning voor zink- en loodextractie uit de ingestorte mijn.
Lees meer
Bij de instorting van een huis in Douar Houadif in de regio van Khemisset zijn zaterdagavond twee mensen omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse El Hajeb zijn drie mensen om het leven gekomen.
De rechtbank van eerste aanleg in Oujda heeft op donderdag twaalf activisten van de Hirak-beweging in Jerada tot gevangenisstraffen veroordeeld.
Een veertiger is zondag in de buurt van de voormalige mijnstad Jerada omgekomen toen hij steenkoolresten verzamelde.
De rechtbank van eerste aanleg in Oujda heeft donderdag 18 leden van de Hirak-beweging in Jerada tot gevangenisstraffen van maximaal drie jaar veroordeeld.