Zoeken

Marokko: dienstplichtige maakt dodelijke val

30 oktober 2019 - 14:10 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een jonge dienstplichtige is vorige week in het militair ziekenhuis Moulay Ismail in Meknes overleden na een ongeval in een kazerne.

Het slachtoffer maakte een ernstige val tijdens een oefening. Hij liep daarbij een dubbele beenbreuk op en werd met spoed naar het militair ziekenhuis afgevoerd.

De jonge soldaat werd geopereerd maar overleed in de operatiekamer op donderdag 24 oktober als gevolg van een longembolie.

In een verklaring laat het Marokkaans leger weten dat de nabestaanden van de jonge soldaat van alle hulp zullen genieten die in dergelijke omstandigheden door de Royal Armed Forces wordt toegekend.

Lees meer

Marokkaans leger ontkent onderhandelingen met Polisario

Na de publicatie van een rapport van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties over de Marokkaanse Sahara, berichtten de media over een overeenkomst tussen het Marokkaans...

Marokko: voormalige militair schiet zusters neer

Een gepensioneerde militair heeft zaterdag zijn twee zussen neergeschoten in Labrarha, een buitenwijk van Taza in het noordoosten van Marokko.

Marokko: peuter maakt dodelijke val

Een peuter van 3 jaar is overleden na van de vierde verdieping van een gebouw in de wijk Hana 2 in Kelaat Sraghna te zijn gevallen.

Marokko: militair die slachtoffers in naam van paleis oplichtte opgepakt

Een soldaat is erin geslaagd om tientallen mensen in Marokko op te lichten door hen te vertellen dat hij dicht bij het koninklijk paleis was.

Marokko: dienstplichtige komt om in Meknes

Een 22-jarige jongeman die net zijn eerste dagen bij het leger had doorgebracht, is op vrijdag in een kazerne in Meknes overleden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team