Zoeken

Marokko: dienstplichtige maakt dodelijke val

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een jonge dienstplichtige is vorige week in het militair ziekenhuis Moulay Ismail in Meknes overleden na een ongeval in een kazerne.

Het slachtoffer maakte een ernstige val tijdens een oefening. Hij liep daarbij een dubbele beenbreuk op en werd met spoed naar het militair ziekenhuis afgevoerd.

De jonge soldaat werd geopereerd maar overleed in de operatiekamer op donderdag 24 oktober als gevolg van een longembolie.

In een verklaring laat het Marokkaans leger weten dat de nabestaanden van de jonge soldaat van alle hulp zullen genieten die in dergelijke omstandigheden door de Royal Armed Forces wordt toegekend.

Lees meer

Marokko: drie dienstplichtige deserteurs opgepakt

De Koninklijke gendarmerie heeft vrijdag drie dienstplichtigen gearresteerd die het opleidingscentrum van de Royal Armed Forces in Kasbat Tadla zonder toestemming hadden verlaten.

Marokko: jonge militair pleegt zelfmoord in kazerne

Een jonge militair heeft afgelopen weekend zelfmoord gepleegd in de kazerne van Kenitra.

Marokkaans leger ontkent onderhandelingen met Polisario

Na de publicatie van een rapport van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties over de Marokkaanse Sahara, berichtten de media over een overeenkomst tussen het Marokkaans...

Marokko: dienstplichtige komt om in Meknes

Een 22-jarige jongeman die net zijn eerste dagen bij het leger had doorgebracht, is op vrijdag in een kazerne in Meknes overleden.

Marokko: jonge bruid komt op tragische wijze om het leven tijdens huwelijksnacht

Een jonge bruid, die volgens haar familie geen gezondheidsproblemen had, is op haar huwelijksnacht plotseling overleden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team