Marokko: militair die slachtoffers in naam van paleis oplichtte opgepakt
Een soldaat is erin geslaagd om tientallen mensen in Marokko op te lichten door hen te vertellen dat hij dicht bij het koninklijk paleis was.
- Marokko
Een gepensioneerde militair heeft zaterdag zijn twee zussen neergeschoten in Labrarha, een buitenwijk van Taza in het noordoosten van Marokko.
Volgens plaatselijke bronnen overleed één van de zussen van de man ter plekke. Zijn tweede zus raakte zwaar gewond en werd naar het Ibn Baja ziekenhuis in Taza gebracht.
De voormalige soldaat was al lange tijd in conflict met zijn twee zussen. Hij stapte zaterdag het huis van zijn moeder binnen, waar ook zijn zussen woonden, en schoot de twee vrouwen neer.
Buren belden de koninklijke gendarmerie. Of de militair nog ter plekke was is niet bekend. Ook bevestigen de autoriteiten zijn arrestatie niet. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een soldaat is erin geslaagd om tientallen mensen in Marokko op te lichten door hen te vertellen dat hij dicht bij het koninklijk paleis was.
Een vrouw van rond de zestig en haar twee dochters zijn afgelopen zondag dood aangetroffen in de badkamer van hun appartement in Fez.
Een jonge dienstplichtige is vorige week in het militair ziekenhuis Moulay Ismail in Meknes overleden na een ongeval in een kazerne.
Vier jonge meisjes worden sinds afgelopen vrijdag vermist in het Marokkaanse Settat. De families van de meisjes hebben de politie op de hoogte gebracht van hun verdwijning.
Bij het dramatisch busongeluk in de regio van Taza op zondag, zijn niet negen maar zeventien mensen om het leven gekomen.