19 juli 2020 - 21:40 - Marokko
De Marokkaanse regering wil geen risico’s nemen tijdens de viering van Eid ul-Adha eind deze maand. Strenge maatregelen werden door het ministerie van Binnenlandse zaken getroffen om het feest in veilige omstandigheden te laten verlopen.
In een verklaring op zijn website bericht het ministerie dat professionele en seizoensgebonden beenhouwers bij de plaatselijke autoriteiten een vergunning zullen moeten aanvragen om tijdens Eid ul-Adha te mogen werken.
Alle beenhouwers zullen tevens moeten worden getest op het coronavirus. Het ministerie heeft hen daarnaast ook beloofd om voor de nodige uitrusting en producten te zorgen om de naleving van de coronamaatregelen te vergemakkelijken. Het gaat onder meer om mondmaskers, handgel en desinfecterende producten.
De afdeling van Abdelouafi Laftit nodigt ook de bevolking uit om enkel een beroep te doen op beenhouwers die een vergunning hebben, dit om hun eigen veiligheid te garanderen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk