Slachtoffertje herkent pedofiel op straat in Nador
De politie in Nador heeft dinsdagavond een vermeende pedofiel opgepakt voor de seksuele misbruik van een meisje van 8 jaar.
12 oktober 2018 - 14:20 - Marokko
Een tiental dagen geleden werd in Marokko een video van een man die in een kind in een hamam in Fez misbruikte massaal gedeeld. De dader werd deze week via een spoedprocedure veroordeeld.
De rechtbank van Fez heeft een gevangenisstraf van 5 jaar uitgesproken tegen de man voor "poging tot misbruik" van een minderjarige in een hamam.
Volgens de familie van de zestiger, die zelf meerdere kinderen heeft, heeft de man al enkele maanden psychische problemen. Hij was op 2 oktober gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen in de gevangenis van Fez.
Vorige week had het hof van beroep in Fez ook al de veroordeling van een Franse pedofiel tot 8 jaar gevangenisstraf bevestigd. De man was begin dit jaar op heterdaad betrapt toen hij twee meisje wilde misbruiken in een naaiatelier in de stad. Hij was toen door buurtbewoners omsingeld en aan de politie overgedragen.
Lees meer
De politie in Nador heeft dinsdagavond een vermeende pedofiel opgepakt voor de seksuele misbruik van een meisje van 8 jaar.
Een medewerkster van een hamam in de wijk La Gironde in Casablanca is door de politie gearresteerd na naakte vrouwen op haar werkplaats te hebben gefilmd.
Een pedofiel is door het hof van beroep in El Jadida tot vijftien jaar gevangenisstraf veroordeeld voor kindermisbruik.
De rechtbank van Fkih Bensaleh heeft dinsdag een Amerikaanse pedofiel tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de misbruik van een meisje van 9 jaar in de regio.
Taoufi Bouachrine, journalist en voormalige directeur van de krant Akhbar Al Yaoum, is vrijdagavond tot 12 jaar gevangenisstraf veroordeeld in Casablanca.