22 november 2018 - 10:40 - Economie
Alles loopt weer vlotjes voor de voormalige Franse minister van Economie Dominique Strauss-Kahn. Zijn bedrijf in Marokko behaalde vorig jaar een omzet van maar liefst 5,2 miljoen euro.
Het Franse tijdschrift Challenge mocht een kijkje nemen in het financieel dossier van het bedrijf Parnasse International in Casablanca. Daaruit blijkt dat de omzet met 44% is toegenomen tussen 2016 en 2017, van 3,6 miljoen naar 5,2 miljoen euro.
Het blad herinnert er tevens aan dat de voormalige baas van het Internationaal Monetair Fonds (IMF) onder meer een consultancycontract met de Togolese president Faure Gnassingbe heeft gesloten en de Congolese president Denis Sassou-Nguesso sinds iets meer dan een jaar helpt in zijn onderhandelingen met het IMF.
DSK werkt ook regelmatig samen met bedrijven in de private sector en verdient onder meer 80.000 euro per maand met de Zwitserse groep Sicpa.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje