3 december 2021 - 20:20 - Marokko
Grote diefstal bij een bankfiliaal in M’diq. De hoofdkassier van het bankfiliaal wordt ervan verdacht ettelijke miljoenen dirhams van het filiaal te hebben gestolen. Hij is momenteel op de vlucht.
Naar aanleiding van vermoedens van diefstal van meer dan 20 miljoen dirham - geld dat van rekeningen van klanten maar ook uit de kas van de bank zelf is gehaald - heeft de directie van de bank opdracht gegeven tot een onderzoek door de Algemene Inspectiedienst.
Lees ook: Covid-19: nieuwe toegangsvoorwaarden voor Marokko (documenten)
Assabah bericht dat de inspectiedienst vaststelde dat inderdaad meer dan 20 miljoen dirham uit het filiaal was gestolen terwijl de directie met verlof was. Ook werden meer dan 700.000 euro en verschillende andere munteenheden gestolen.
Lees ook: Mislukte bankoverval in Casablanca
De hoofdverdachte is de hoofdkassier. Hij is op de vlucht sinds afgelopen vrijdag en heeft het land al verlaten om zich bij zijn familie in het buitenland te voegen, aldus het blad. Op dit moment zetten rechercheurs van de Inspectie-Generaal hun onderzoek voort om vast te stellen of de hoofdverdachte met medeplichtigen heeft gehandeld.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Aardbeving schudt Noord-Marokko en Spanje wakker
Marokkaanse megasnelweg voor 75% klaar
Update over zwaar ongeval Fidji Ruiz en rapper Anas in Marrakech