Marokko: docent ernstig mishandeld door leerling in Taroudant
Een leerling heeft afgelopen maandag een leerkracht in een school in de regio van Taroudant ernstig mishandeld omdat die hem had gevraagd om kalm te zijn.
6 maart 2019 - 18:10 - Marokko
Nieuw schandaal in Marokko waar niemand de zaak van "Moul lferarrir" is vergeten. Een arts is door een rijkeluiszoon mishandeld na een verkeersruzie.
De zoon van een rijke zakenman in Imintanoute, in de regio van Marrakech, viel de arts aan omdat die hem met zijn auto had ingehaald.
Volges Al Massae werd het slachtoffer ernstig mishandeld. De man werd in een kritieke toestand naast zijn auto gevonden door voorbijgangers en naar het ziekenhuis gebracht.
De politie wist enkele uren na het incident de richkid te arresteren. Hij werd in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Een leerling heeft afgelopen maandag een leerkracht in een school in de regio van Taroudant ernstig mishandeld omdat die hem had gevraagd om kalm te zijn.
Een rijke bejaarde Marokkaan uit het buitenland en zijn vrouw zijn het slachtoffer geworden van een gewelddadige overval in hun villa in Safi.
Vier Indonesische dienstmeiden zouden maandenlang door hun werkgeefster in Marokko zijn mishandeld.
Een lerares is in Tetouan door de ouders van een leerlinge mishandeld omdat ze haar slechte punten had gegeven.
Een man uit Zagora heeft zeker dertig vrouwen opgelicht in Rabat, Casablanca, Tanger en Meknes. Hij werd deze week in Harhora gearresteerd.