Zoeken

Marokko: arts mishandeld om inhalen zoon rijke zakenman

6 maart 2019 - 18:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Nieuw schandaal in Marokko waar niemand de zaak van "Moul lferarrir" is vergeten. Een arts is door een rijkeluiszoon mishandeld na een verkeersruzie.

De zoon van een rijke zakenman in Imintanoute, in de regio van Marrakech, viel de arts aan omdat die hem met zijn auto had ingehaald.

Volges Al Massae werd het slachtoffer ernstig mishandeld. De man werd in een kritieke toestand naast zijn auto gevonden door voorbijgangers en naar het ziekenhuis gebracht.

De politie wist enkele uren na het incident de richkid te arresteren. Hij werd in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Fez geschokt door ontvoering en moord twintiger (video)

In Fez is geschokt gereageerd op de ontvoering en moord op een jongeman. Het slachtoffer was vorig week ontvoerd. De daders eisten losgeld van zijn familie voor zijn vrijlating.

Marokko: meisje mishandeld na eten tijdens Ramadan

Een mensenrechtenorganisatie heeft de mishandeling van een 14-jarig meisje in Ouazzane aan de kaak gesteld. Het kind werd mishandeld na in een bus te hebben gegeten terwijl het...

Marokko: bejaard koppel uit Europa mishandeld en gegijzeld

Een rijke bejaarde Marokkaan uit het buitenland en zijn vrouw zijn het slachtoffer geworden van een gewelddadige overval in hun villa in Safi.

Marokko: lerares voorkomt ontvoering kind en wordt zwaar mishandeld

Een lerares is in de regio van Khouribga zwaar mishandeld toen ze de ontvoering van één van haar leerlingen probeerde te voorkomen.

Marokko: Indonesische dienstmeiden door werkgeefster mishandeld

Vier Indonesische dienstmeiden zouden maandenlang door hun werkgeefster in Marokko zijn mishandeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team