Zoeken

Marokko: meerdere arrestaties na seksfeestjes

19 oktober 2019 - 13:10 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie heeft afgelopen zondag in de wijk Anfa in Casablanca acht mensen gearresteerd voor hun deelname aan seksfeestjes in de metropool.

Volgens Assabah worden de arrestanten ervan verdacht dezelfde avond een "bunga-bunga" feestje in de wijk Derb Omar te hebben georganiseerd.

Op het feestje waren zonder verrassing prostituees aanwezig en werd er veel alcohol en drugs verbruikt. Buren belden de politie.

De verdachten werden op heterdaad betrapt en gearresteerd. Allen werden in voorlopige hechtenis genomen en zullen in de komende dagen voor de rechter worden geleid.

Lees meer

Prostitutie in Marrakech : zes Britten opgepakt

De Koninklijke gendarmerie heeft in Marrakech zes Pakistaanse Britten gearresteerd voor hun banden met een prostitutienetwerk in de regio.

Marokko: zoon Kamerlid zaait terreur met criminele bende

Een criminele bende werd vorige week in de nacht van dinsdag op woensdag door de politie opgerold in de wijk Moulay Rachid in Casablanca. De leider van de bende is de zoon van...

Marokko: grote drugsvangst in Martil (foto’s)

De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben afgelopen zondag een grote drugssmokkel vanaf de kust van Martil verijdeld.

Prostitutie in Marrakech: meerdere buitenlanders opgepakt

In het Marokkaanse Marrakech heeft de politie vorige week negen mensen gearresteerd, waaronder vier buitenlanders, voor hun deelname aan een "bunga-bunga feestje".

Marrakech: lockdown of niet, bunga bunga feestjes blijven doorgaan

Zes verdachten, waaronder twee vrouwen, zijn begin deze week op een boerderij nabij Marrakech gearresteerd voor het organiseren van seksfeestjes.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team