Zoeken

Marokko: arrestaties na schandaal diplomaverkoop

- Marokko

Geschreven door Said A.

Meerdere mensen zijn door de politie gearresteerd na de verspreiding van een video op WhatsApp over de verkoop van diploma’s op de Mohamed Ben Abdellah universiteit in Fez.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden afgelopen donderdag twee verdachten gearresteerd, waaronder een student, voor "hun vermeende deelname aan een identiteitsdiefstal en fraudezaak".

Het parket had een onderzoek bevolen naar de beelden, wat leidde tot de arrestatie van de twee verdachten, aldus de DGSN. Het zou gaan om de hoofdverdachte die de inschrijvingsdocumenten vervalste en een familielid die als tussenpersoon fungeerde.

Beide verdachten werden in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek. Zes andere mensen werden in dezelfde zaak door de politie gehoord en voorwaardelijk vrijgelaten tot de rechtszaak.

Lees meer

Marokko: arrestaties na sabelaanval op agenten (video)

Twee verdachten zijn vrijdagochtend door de politie in Fez gearresteerd voor het bedreigen van agenten met een sabel en vernieling.

Marokko: arrestaties voor mensensmokkel in Nador

De politie heeft zaterdag in Nador vijf verdachten gearresteerd tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor mensensmokkel.

Vier grote drugsdealers opgepakt in Tetouan

Vier grote drugsdealers zijn zaterdagavond in het noord-Marokkaanse Tetouan door de politie gearresteerd.

Onderzoek naar agenten voor samenwerken met criminele organisatie in Nador

De Marokkaanse autoriteiten blijven strijden tegen de mensensmokkel. Bewijs daarvan is de arrestatie op zondag van twee verdachten voor hun "vermeende banden met een criminele...

Rabat: daders roofoverval op studentes opgepakt

Twee verdachten werden zaterdagochtend in Rabat gearresteerd voor een roofoverval met messen op twee studentes.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team