27 augustus 2018 - 16:40 - Marokko
Meerdere mensen zijn door de politie gearresteerd na de verspreiding van een video op WhatsApp over de verkoop van diploma’s op de Mohamed Ben Abdellah universiteit in Fez.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden afgelopen donderdag twee verdachten gearresteerd, waaronder een student, voor "hun vermeende deelname aan een identiteitsdiefstal en fraudezaak".
Het parket had een onderzoek bevolen naar de beelden, wat leidde tot de arrestatie van de twee verdachten, aldus de DGSN. Het zou gaan om de hoofdverdachte die de inschrijvingsdocumenten vervalste en een familielid die als tussenpersoon fungeerde.
Beide verdachten werden in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek. Zes andere mensen werden in dezelfde zaak door de politie gehoord en voorwaardelijk vrijgelaten tot de rechtszaak.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht