18 september 2018 - 14:57 - Marokko
Interventieteams van de BCIJ hebben deze ochtend in Tanger en Casablanca twaalf verdachten gearresteerd voor terrorisme.
Meerdere arrestanten werden in het verleden al gearresteerd en veroordeeld voor terroristische activiteiten. Vier verdachten werden ook al veroordeeld voor andere criminele feiten.
Volgens het ministerie van Binnenlandse zaken bevindt de broer van één van de verdachten zich momenteel in Syrië waar hij zich bij Daesh heeft aangesloten.
Onderzoek toonde reeds aan dat de verdachten ook banden hebben met de drugssmokkel in de regio en met de dodelijk val van een man van de 7e verdieping van een gebouw in Tanger vorige week.
Alle verdachten werden in bewaring gesteld en zullen in de komende dagen voor de rechter verschijnen.
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)
Zomer van wanorde in Al Hoceima
Amerikaanse school beschuldigt verantwoordelijke in Marokko van gronddiefstal
Tanger-Tetouan-Al Hoceima: 53 nieuwe hotels gepland
"Klanten verpesten onze kaftans"