Zoeken

Marokko: deze ochtend terreurcel opgerold

15 februari 2019 - 14:29 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Nieuwe antiterroristische actie vandaag in Marokko. Teams van de BCIJ hebben deze ochtend in de regio van Safi meerdere mensen gearresteerd voor hun vermeende banden met de terroristische groepering Daesh.

In een verklaring laat het ministerie van Binnenlandse zaken weten dat vijf leden van de terreurcel werden gearresteerd. Een van de verdachten zat in het verleden al een celstraf uit voor terroristische activiteiten.

De bende plande aanslagen in Marokko en bereidden samen met een strijder van Daesh in Syrië hun vertrek naar de terroristische organisatie.

Volgens de afdeling zijn de verdachten tussen 21 en 36 jaar oud. Een van de verdachten probeerde tevens tijdens een verblijf in een land van sub-Sahara Afrika, een groepering van Daesh in de Sahel regio aan te sluiten.

Alle verdachten werden op bevel van het parket in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog. nieuwe arrestaties worden niet uitgesloten.

Lees meer

Marokko: nieuwe terreurcel opgerold in Salé

Teams van de BCIJ politiedienst hebben dinsdagochtend zes leden van een terreurcel in het Marokkaanse Salé gearresteerd.

Nieuwe terreurcel opgerold in Kenitra

Bij een nieuwe antiterrorisme actie in Marokko werd dinsdagochtend een terroristische cel opgerold en drie verdachten gearresteerd.

Marokko: aanslag op nippertje verijdeld

Agenten van de BCIJ hebben vrijdagochtend een terreurcel opgerold die op het punt stond om bloedige aanslagen in Marokko te plegen.

Marokkaanse FBI rolt opnieuw terreurcel op

Teams van de BCIJ politiedienst hebben woensdagochtend in de regio van Taza een terroristische cel opgerold.

Marokko: nieuwe terreurcel opgerold in Nador

De politiedienst BCIJ laat in een verklaring weten een nieuwe terreurcel in het noorden van Marokko te hebben opgerold.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team