Marokko: nieuwe terreurcel opgerold in Salé
Teams van de BCIJ politiedienst hebben dinsdagochtend zes leden van een terreurcel in het Marokkaanse Salé gearresteerd.
- Marokko
Dertien leden van een terroristische cel werden woensdagochtend in meerdere steden in Marokko door de BCIJ gearresteerd.
De verdachten zijn tussen 22 en 44 jaar oud. Ze werden in Kelaat Sraghna, Salé, Casablanca en Mohammedia gearresteerd. Twee van hen zaten eerder al celstraffen uit. Dat bericht het ministerie van Binnenlandse zaken.
Volgens de afdeling hadden de leden van de cel trouw gezworen aan de terroristische groepering Daesh. De cel plande aanslagen tegen mensen en openbare plekken in Marokko. Allen werden in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
Teams van de BCIJ politiedienst hebben dinsdagochtend zes leden van een terreurcel in het Marokkaanse Salé gearresteerd.
Teams van de BCIJ politiedienst hebben woensdagochtend in de regio van Taza een terroristische cel opgerold.
Drie Franse onderdanen, waarvan één van Algerijnse afkomst, werden maandag in Salé gearresteerd voor het financieren van terroristische organisaties.
Bij een antiterrorisme-actie van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN zijn maandag drie verdachten gearresteerd die trouw hadden gezworen aan Daesh.
Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken bericht vandaag over de ontmanteling van een terroristische cel in meerdere steden van het land. De leden van de cel stonden op...