Zoeken

Marokko: arrestatie Malinees voor dood 43 migranten

6 november 2018 - 13:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een Malinese man is eind vorige week door de politie in Marokko gearresteerd voor het organiseren van oversteken voor illegale migranten.

De man wordt ervan beschuldigd een oversteek op 12 juni dit jaar te hebben georganiseerd waarbij 43 migranten om het leven kwamen. Slechts 4 inzittenden konden worden gered nadat hun boot voor de Spaanse kust zonk.

Volgens de DGSN werden bij huiszoekingen in twee appartement die door de verdachte werden gehuurd, zeven migranten waaronder zijn eigen vrouw, gearresteerd.

In de woningen werden tevens vijf buitenlandse paspoorten, dirhams, euros en dollars en bewijzen van geldoverdrachten gevonden.

Lees meer

Marokkaanse marine redt 19 migranten in "levensgevaar op volle zee"

Dankzij de snelle interventie van de Marokkaanse koninklijke marine werden 19 migranten zaterdag net op tijd op volle zee gered. Allen hebben de Marokkaanse nationaliteit.

Marokko: marine redt 289 migranten voor kust Nador

De Marokkaanse marine heeft afgelopen donderdag 289 migranten voor de kust van Nador gered.

Marokko: 11 migranten verdronken voor kust Nador

De lichamen van elf migranten werden uit zee gehaald voor de kust van Nador. De migranten verdronken nadat het bootje waarmee ze naar Spanje wilden gaan kapseisde.

Marokko: bijna 400 migranten door koninklijke marine opgepikt

Bijna 400 migranten werden in de afgelopen drie dagen voor de kust van Marokko gered door patrouilles van de koninklijke marine.

Vijftien lichamen in bootje ontdekt voor kust Nador

De Marokkaanse marine heeft zaterdag vijftien lichamen ontdekt in een vluchtelingenbootje voor de kust van Nador.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team