10 april 2013 - 17:00 - Marokko
Arabische Anonymous-hackers dreigen het internetverkeer te dwarsbomen in Marokko en Tunesië. Dat zegt de hackersgroep in een filmpje op internet.
Anonymous wil vermijden dat Marokko en Tunesië, de toegang tot internet blokkeert aan hackers die zondag deelnamen aan een aanval op het Israëlisch netwerk.
De hackersgroep reageerde zo omdat, volgens hardnekkige geruchten, in Tunesië en Marokko - namelijk in Fez - hackers zouden zijn aangehouden na de actie van zondag.
In Tunesië heeft de regering intussen ontkend hackers te hebben opgepakt. Marokko heeft nog niet gereageerd.
Marokkaanse hackers blijven Israëlische websites onder vuur nemen. De sites van de beurs, de inlichtingendienst Mossad en 30.000 bankrekeningen werden uitgeschakeld.
In 2008 en 2012 hadden Marokkaanse hackers gelijkaardige acties ondernomen, om de schendingen van de mensenrechten in Israël aan de kaak te stellen.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees