Marokkaanse drugsmaffia opgerold in Europa
Een Marokkaanse maffia die regeert in drugshandel en geld witwassen in Europa, is in Spanje opgerold. Zeker 46 mensen werden gearresteerd in 5 ton hasj in beslag genomen.
- Marokko
De Afrikaanse Ontwikkelingsbank (AOB) heeft een lening en twee subsidies aan Marokko verleend voor een totaal bedrag van 116 miljoen euro. Het geld zal dienen voor het ontwikkelingsprogramma werk & opleiding.
Lees meer
Een Marokkaanse maffia die regeert in drugshandel en geld witwassen in Europa, is in Spanje opgerold. Zeker 46 mensen werden gearresteerd in 5 ton hasj in beslag genomen.
De buit van een roofoverval op 18 februari op de luchthaven van Zaventem in België, wordt door de Marokkaanse politie geschat op 300 miljoen euro.
Mbark Boussoufa heeft een driejarig contract ondertekend met de Russische Lokomotiv Moskou. De transfersom zou rond de 15 miljoen euro liggen.
Koning Mohammed VI heeft 15 miljoen euro geschonken aan het paviljoen van islamitische kunst van het Louvre Museum in Parijs, volgens een rapport van de Franse Nationale...
Marokkanen in het buitenland hebben ruim 130 miljoen op Marokkaanse rekeningen staan. Dat is 21% van de bankdeposito’s in Marokko, aldus Premier Benkirane maandag in het Parlement.