4 december 2014 - 21:53 - Marokko
Een onderzoek van The Huffington Post Marokko onthult de manier waarop Marokkanen met hun seksualiteit omgaan. Een ware verrassing!
Eerst een vooral is drie vierde van de deelnemers gelukkig in de liefde. Slechts een vijfde is dat helemaal niet! Vooral de oudsten onder ons zijn gelukkig in de liefde... 77% van de deelnemers ouder dan 55 zeggen dat ze heel gelukkig zijn in de liefde, tegen slechts 56% bij de 18-24 jaar.
Ruim 95% Marokkaanse vrouwen zijn het erover eens: liefde is dé voorwaarde om een seksuele relatie te hebben. Bij de mannen is dat slechts 66%. Ruim 70% vrouwen zijn seksueel tevreden met hun partner, tegen 60% bij de mannen.
Wat voor enige verrassing zorgt is het aantal keren dat Marokkanen geslachtsgemeenschap hebben: slechts twee à drie keer per maand voor een derde van de mannen, terwijl dat bij 23% vrouwen één a drie keer per week is!
Nog meer onverwacht is dat 80% van de mannen ouder dan 55 belang hechten aan het seksueel genot van hun partner. Bij de 18-24 jaar is dat slechts 47%!
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko