Marokko: brand in vrouwenhamam
Bij een brand in een populaire hamam voor vrouwen in het Marokkaanse Ouled Tayma bij Taroudant zijn meerdere gewonden gevallen.
- Wereld
Drie Marokkaanse mannen zijn afgelopen weekend zwaargewond geraakt bij een brand in een gebouw in het Spaanse Ibiza. Een Italiaanse vrouw kwam om het leven.
De drie Marokkaanse slachtoffers van 32, 40 en 42 jaar liepen zware brandwonden op en liggen op de intensive care afdeling van het Can Misses ziekenhuis in Ibiza.
Bij de brand raakten nog zes andere mensen licht gewond. Vijf van hen zijn Marokkanen, waaronder twee vrouwen. Ze werden verzorgd voor paniekaanvallen en rookvergiftigingen. Dat bevestigt de consul van Marokko in Mallorca, Nezha Attahar.
Om het gebouw te ontruimen werd een helikopter ingezet. Ongeveer 80 mensen bevonden zich in het pand toen de brand uitbrak. Een onderzoek werd gestart naar de oorzaak van de brand.
Lees meer
Bij een brand in een populaire hamam voor vrouwen in het Marokkaanse Ouled Tayma bij Taroudant zijn meerdere gewonden gevallen.
Een 84-jarige vrouw en haar 74-jarige verzorgster zijn bij de ontploffing van een appartement in het noord-Italiaanse Mirandola om het leven gekomen. Een brand die door een...
Tientallen passagiers zijn maandagochtend op het nippertje aan de dood ontsnapt nadat de bus waarin ze zaten in brand was gevlogen in Inezgane.
In de gemeente Ait Mazzal in de provincie Chtouka Ait Baha is brand uitgebroken in een koranschool. Een leerling overleefde de brand niet.
Bij een brand in februari dit jaar in Spanje kwam een 25-jarige Marokkaanse vrouw om. Haar moeder wordt ervan verdacht haar te hebben vermoord alvorens het huis in brand te steken.