15 mei 2019 - 14:19 - Wereld
Drie Marokkaanse mannen zijn afgelopen weekend zwaargewond geraakt bij een brand in een gebouw in het Spaanse Ibiza. Een Italiaanse vrouw kwam om het leven.
De drie Marokkaanse slachtoffers van 32, 40 en 42 jaar liepen zware brandwonden op en liggen op de intensive care afdeling van het Can Misses ziekenhuis in Ibiza.
Bij de brand raakten nog zes andere mensen licht gewond. Vijf van hen zijn Marokkanen, waaronder twee vrouwen. Ze werden verzorgd voor paniekaanvallen en rookvergiftigingen. Dat bevestigt de consul van Marokko in Mallorca, Nezha Attahar.
Om het gebouw te ontruimen werd een helikopter ingezet. Ongeveer 80 mensen bevonden zich in het pand toen de brand uitbrak. Een onderzoek werd gestart naar de oorzaak van de brand.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip