Provinciaal ziekenhuis Nador door brand getroffen
In het Hassani ziekenhuis in Nador is afgelopen donderdag brand uitgebroken. De vlammen veroorzaakten veel schade maar er vielen gelukkig geen slachtoffers.
27 mei 2019 - 18:40 - Marokko
In de gemeente Ait Mazzal in de provincie Chtouka Ait Baha is brand uitgebroken in een koranschool. Een leerling overleefde de brand niet.
Volgens Kech24 bezweek de jongen zaterdag aan zijn verwondingen in het ziekenhuis. De brand vond op zondag 19 mei plaats. Het slachtoffer lag sindsdien in het ziekenhuis met ernstige brandwonden.
Bij de brand raakten twee leerlingen gewond. Het andere slachtoffer ligt nog in het ziekenhuis. Over zijn gezondheidstoestand wordt verder niets vermeld.
Het vuur werd door een gaslek veroorzaakt en zorgde voor veel schade. De autoriteiten hebben een onderzoek gestart.
Lees meer
In het Hassani ziekenhuis in Nador is afgelopen donderdag brand uitgebroken. De vlammen veroorzaakten veel schade maar er vielen gelukkig geen slachtoffers.
Een peuter van 18 maanden is woensdag in Tanger bij een brand omgekomen. De brand zou door een defecte oplader zijn veroorzaakt.
Bij een brand in een populaire hamam voor vrouwen in het Marokkaanse Ouled Tayma bij Taroudant zijn meerdere gewonden gevallen.
Een brand is zondagavond rond 23 uur nabij het koninklijk paleis van Ben Sergao in Agadir uitgebroken. De brand zorgde voor enige paniek in de buurt.
Een man heeft in het Marokkaanse Missour de auto van een verkeersagent in brand gestoken na een boete te hebben gekregen van dezelfde agent.