19 februari 2020 - 10:00 - Wereld
Drie Marokkaanse vrouwen zijn in de Verenigde Arabische Emiraten tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor drugssmokkel.
De drie vrouwen hadden volgens de rechtbank van Abu Dhabi grote sommen geld ontvangen van een criminele organisatie gespecialiseerd in de drugs- en mensenhandel. Alle drie droomden van een luxueus leven in de Verenigde Arabische Emiraten.
Na hun aankomst werden hun eigendommen en identiteitsdocumenten afgenomen en werden ze gedwongen om drugs te gaan smokkelen voor de criminele organisatie. Alle drie werden veroordeeld voor internationale drugshandel.
In 2018 was een Marokkaanse vrouw in de Verenigde Arabische Emiraten tot de doodstraf veroordeeld voor de barbaarse moord op haar minnaar. Ze had zijn lichaam in stukken gesneden om het vervolgens in maaltijden voor Pakistaanse arbeiders te verwerken.
Malika El Maslouhi in nieuwe Jimmy Choo campagne
"Prins van Marokko": de verspreking van de moeder van prinses Grace
België: wijziging belastingaangifte op eigendommen in Marokko
Onderzoek naar dood Canadese vrouw in Marokko
Vier Kamerleden verliezen zetel in Marokkaans parlement
Marokko en Algerije nemen samen deel aan militaire oefening
"Prins van Marokko": de verspreking van de moeder van prinses Grace
Marokko en Algerije nemen samen deel aan militaire oefening
Brusselse schepen Sihame Haddioui slachtoffer seksueel geweld
Melilla: gezondheidscontroles aan grens zijn drempel voor wereld-Marokkanen
Marokkanen betaalden 10.000 euro voor schijnhuwelijk in Spanje
Marokkaan sterft in vechtpartij in Frankrijk
Amar Belani noemt Omar Hilale "onbekwaam"
Vrouwenopvang zet mishandelde Marokkaanse zonder papieren op straat