24 juli 2020 , 19:50 - Laila Amraoui - Sport
De Marokkaanse voetbalbond FRMF is op zoek naar nieuwe spelers voor de Atlas Leeuwen en heeft zijn keuze laten vallen op jonge talenten uit het Scandinavisch kampioenschap.
Al Massae bericht dat de FRMF een nieuw strategie heeft bedacht om toekomstige Marokkaanse internationals te vinden. De bond heeft vooral veel aandacht voor spelers uit Zweden, Noorwegen en Finland.
Meerdere bezoeken aan deze landen staan in de komende weken gepland om een aantal spelers te bekijken en eventueel te ontmoeten.
Onder deze mogelijke toekomstige Atlas Leeuwen bevinden zich Mohamed Oufkir en Ossam Essahraoui uit Noorwegen, en Robin Tihi en Jonas Rouhi uit Zweden. Al deze spelers zijn nog geen 21 jaar en kunnen met alle elftallen van Marokko spelen.
De taak zal echter niet gemakkelijk zijn voor de Marokkaanse voetbalbond, daar de meeste van deze spelers al met Zweden en Noorwegen aan de kwalificatiereeksen voor de Euro U21 en U19 hebben deelgenomen.
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Einde dominantie Spaans busbedrijf, Marokko neemt sector terug
Marokkaans ambacht boekt record dankzij Verenigde Staten
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Dina Inou, soms ’nep-Marokkaan’ genoemd, ontdekt het land van haar ouders in Zappdoc
Na "zwart jaar" dwingt autocrisis Marokko tot elektrische revolutie
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"
Marouane Chamakh: "Wil dat Marokko wint, maar gun Algerije een super parcours"
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui