Zoeken

Ruim 11.000 Marokkaanse supporters naar Rusland voor WK

25 mei 2018 - 16:17 - Sport

Geschreven door Said A.

Ruim 11.000 Marokkanen worden in Rusland verwacht om de Leeuwen van de Atlas te steunen tijdens het wereldkampioenschap voetbal.

Premier Saadeddine El Othmani onthulde de informatie op Twitter. Hij schreef in een bericht dat 8500 supporters vanuit Marokko zullen vertrekken. De rest van de Marokkaanse supporters wonen in het buitenland.

El Othmani maakte dit cijfer bekend na een bezoek aan Moskou waar hij de ambassadeur van Marokko in Rusland Abdelkader Lachhab, ontmoette om de komst van de Marokkaanse supporters voor te bereiden.

Lees meer

WK-2018: 42.000 Marokkaanse supporters in Rusland

De ambassade van Marokko in Rusland heeft laten weten dat 42.000 Marokkaanse supporters in het land waren aangekomen om de Leeuwen van de Atlas te steunen tijdens het WK-2018.

Aankomst Atlas Leeuwen in Rusland (video)

De Leeuwen van de Atlas zijn zondag in Rusland aangekomen om aan het wereldkampioenschap voetbal deel te nemen.

WK-Rusland: in dit hotel verblijft het Marokkaans elftal (foto’s)

De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.

Vluchten naar Rusland met tussenstops verboden voor Marokkaanse supporters

Marokkaanse supporters die naar Rusland willen om de Atlas Leeuwen te steunen tijdens het WK, mogen geen vluchten boeken met tussenstops.

WK-2018: Iraans elftal, eerste tegenstander Marokko, al in Rusland

Het Iraans elftal is dinsdagnamiddag in Rusland aangekomen. Iran is de eerste tegenstander van Marokko op het komend WK voetbal.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team