2 juli 2018 - 18:10 - Wereld
Ongeveer 700 Marokkanen die in Rusland waren op de Atlas Leeuwen te steunen op het wereldkampioenschap voetbal, wilden in werkelijkheid illegaal naar Europa emigreren.
Dit cijfer werd door Al Ahdath Al Maghribia onthuld op basis van gegevens van de Russische autoriteiten over het aantal Marokkaanse supporters die in Rusland en in de buurlanden werden aangehouden.
Volgens het blad onderhandelt de ambassade van Marokko in Moskou met Rusland, Polen, Litouwen en Finland om hen naar Marokko te mogen repatriëren.
Enkel in Litouwen werden 600 Marokkaanse migranten door de politie gearresteerd. Allen moesten de wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Spanje in Kaliningrad bijwonen.
In totaal woonden ruim 40.000 Marokkaanse supporters het WK bij in Rusland om de Leeuwen van de Atlas te steunen.
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"