2 juli 2018 - 18:10 - Wereld
Ongeveer 700 Marokkanen die in Rusland waren op de Atlas Leeuwen te steunen op het wereldkampioenschap voetbal, wilden in werkelijkheid illegaal naar Europa emigreren.
Dit cijfer werd door Al Ahdath Al Maghribia onthuld op basis van gegevens van de Russische autoriteiten over het aantal Marokkaanse supporters die in Rusland en in de buurlanden werden aangehouden.
Volgens het blad onderhandelt de ambassade van Marokko in Moskou met Rusland, Polen, Litouwen en Finland om hen naar Marokko te mogen repatriëren.
Enkel in Litouwen werden 600 Marokkaanse migranten door de politie gearresteerd. Allen moesten de wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Spanje in Kaliningrad bijwonen.
In totaal woonden ruim 40.000 Marokkaanse supporters het WK bij in Rusland om de Leeuwen van de Atlas te steunen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots